Jednolity System Stenografii Polskiej - już online!

2011-10-24 | autor: flamenco108 | kategorie: pliki, vademeca, pomoce

A właściwie podręcznik do niego. Już jest.

Jak pisałem wcześniej, ubiegałem się o zgodę spadkobierców praw autorskich do podręcznika do JSSP - i ją dostałem. W każdym razie od domniemanych spadkobierców. To domniemanie wydaje się jednak być bardzo bliskie pewności - to znaczy, wszelkie wątpliwości w tej materii wyrazili właśnie oni, nie ja.

Wytęsknionych oczekiwaczy zapraszam na archive.org (wersja kolorowa, ok. 145MB), lub archive.org (wersja czarno-biała, ok.10MB) lub na chomika (kolor), chomika (czarno-białe). Wersja czarno-biała dostępna jest także na scribd.com dla tych, co nie lubią pobierać i chcą czytać online.

Po raz pierwszy się wziąłem i włożyłem trochę więcej pracy w przygotowanie książki - już nie tylko zeskanowałem i zszyłem to w PDF, ale też pokroiłem na oddzielne strony. Dzięki temu, jak mniemam, aplikacje do czytania ebooków będą czuły się bardziej komfortowo z tym materiałem. Myślę, że jak znowu nie będę miał co robić w życiu, to potnę i pozostałe książki. A na razie - może znajdzie się chętny i zrobi to za mnie?

Miłej lektury, a właściwie miłej nauki - bo to niezły system jest i warto się go nauczyć (bo w ogóle warto się nauczyć stenografować).


2011-10-24 autor: flamenco108